Sklepy

Obecnie nasze sklepy znajdziesz w Warszawie i Łodzi .

Odzież dla niego

 • kurtki męskie
 • spodnie, jeansy
 • swetry, pulowery
 • marynarki, garnitury
 • kamizelki, koszule
 • t-shirty, dresy
 • płaszcze

Odzież dla niej

   • kurtki męskie
   • spodnie, jeansy
   • swetry, pulowery
   • marynarki, garnitury
   • kamizelki, koszule
   • t-shirty, dresy
   • płaszcze

STANDARDY

We wszystkich naszych sklepach obowiązują ściśle określone standardy. Procedury sprzedaży są te same, więc jeśli ktoś zna jeden z naszych sklepów, powinien się spodziewać podobnych standardów w każdym z naszych punktów.

Przede wszystkim w każdym naszym punkcie handlowym mamy wydzielone powierzchnie sprzedaży sklepowej dostepne dla klientów oraz obszary zastrzeżone wyłącznie dla personelu. Są one dobrze oznakowane i rozdzielone więc łatwo je rozpoznać. Powierzchnia sprzedaży składa się z kilku najważniejszych części: powierzchnia "zaparkowanych" przenośnych wieszaków z odzieżą, ściany z zamontowanymi nieruchomymi wieszakami oraz lustrami, alejki pomiędzy wieszakami po których mogą się poruszać klienci. W każdym sklepie second hand mamy witryny wystawowe, w których stoją nasze manekiny. Są one dostepne dla klientów na zewnątrz sklepu, widoczne i oświetlone nawet po ich zamknięciu. Odzież z manekinów jest jednak dosepna w sprzedaży każdego poniedziałku, nie wcześniej. Proszę pamiętać, iż w przeciwieństwie do innych sklepów to co widać na manekinach jest niedostepne w większej ilości- każda odzież w sklepie jest jedyna w swoim rodzaju. Kolejnym istotnym elementem są przymierzalnie- rozstawione zwykle obok siebie. Ostatnim stanowiskiem obszaru sklepowego są kasy fiskalne, gdzie możemy dokonać płatności oraz gdzie zostaną zapakowane nasze zakupy i udzielone wszelkie niezbędne informacje o kolejnych promocjach.

We wszystkich naszych sklepach z odzieżą używaną zapłacisz
kartami płatniczymi lub gotówką

 

Na obszarze detalicznej sprzedaży sklepowej przygotowaliśmy wiele sztuk odzieży, która jest układana i porządkowana na bieżąco- w kategoriach i kolorach. Wszystko to po to, aby klienci łatwo i swobodnie mogli znaleźć to co ich interesuje. W obszarze sprzedaży znajdziemy również postery z informacjami o bieżących cenach i promocjach. Postery takie są już widoczne na zewnątrz sklepu, ponieważ zwykle wiszą również w naszych oknach. Po to aby sprawdzić czy interesująca nas odzież dobrze jest dostosowana do naszych rozmiarów służą liczne lustra na ścianach sklepu oraz przenośne miary (centrymetry) dostępne zwykle u sprzedawców. Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić odzież bez udziału innych osób przygotowaliśmy oddzielone przymierzalnie. Ale uwaga, można tam wnieść jednorazowo max. 5 sztuk odzieży. Jest to regulacja zabezpieczająca przed nieuczciwymi klientami. Jeśli jednak klient upatrzył sobie więcej sztuk odzieży, na czas przymierzania tych 5 sztuk, pozostałe może powierzyć jednemu z naszych sprzedawców, którzy chętnie pomogą.

Nasze sklepy są dobrze zorganizowane, odpowiednio oświetlone oraz klimatyzowane- tak, aby nasi klienci czuli się w nich komfortowo. Staramy się również dostosować do potrzeb i życzeń naszych klientów, dlatego nasze sklepy w porze letniej są otwarte dłużej (10:00-19:00), podczas gdzy w porze zimowej kiedy wcześniej się ściemnia, nasze sklepy otwieramy wcześniej (09:00-18:00).

Wkładamy wiele wysiłku, aby zakupy i przebywanie na terenie naszych sklepów były przyjemne, bezpieczne i komfortowe. Zawsze jesteśmy gotowi na wysłuchanie państwa uwag i spostrzeżen.

 

Naszych klientów i pracowników ochrania G4S